Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Vladimír HANZL
Starosta

Aktuálně

11.12.2017

Vernisáž výstavy "PŘEKRÝVÁNÍ" - klášter Hejnice

Vážení přátelé, dovoluji si vás jménem organizátorů pozvat na vernisáž výstavy "Překrývání", fotografie z Křížového vrchu u Frýdlantu a bývalého kláštera v Zákupech, která se uskuteční v sobotu 16. prosince od 17 hodin v galerii Kláštera Hejnice. Vernisáž hudebně doprovodí Foxovy písničky a Zlatý holky. Těšíme se na setkání.

Detail Aktuality

11.12.2017

Vánoční zpívání koled v našem kostele

23.12.2017 od 15:00 hodin v kostele Nejsvětější Trojice v Bílém Potoce zpívání koled - zpěvník bude každému k dispozici. Přijďte si zazpívat koledy spolu s varhaním doprovodem.

Detail Aktuality

01.12.2017

Vánoční hra - "O narození Ježíše Krista"

Římskokatolická farnost Raspenava, Hejnice a Mníšek vás zve na vánoční hru

Detail Aktuality