Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Vladimír HANZL
Starosta

Aktuálně

11.02.2020

Doporučení návštěvníkům lesa v okolí Bílého Potoka

Obecní úřad Bílý Potok doporučuje všem případným návštěvníkům lesů v okolí obce, aby do nich nevstupovali ani nevjížděli. Pokud je to nezbytně nutné, dbejte prosím zvýšené opatrnosti a k nebezpečným místům se v žádném případě nepřibližujte. Okolní lesy je nutné zkontrolovat a odstranit následky silného větru spojeného s bouří, která se prohnala i naším územím.

Detail Aktuality

05.02.2020

Informace k decentralizovanému čištění odpadních vod

informace pro občany

Detail Aktuality

05.02.2020

Informace pro plátce odpadu v roce 2020

vyzvednutí tašek na tříděný odpad

Detail Aktuality

29.01.2020

Zápis dětí do mateřské školy v Bílém Potoce

viz příloha

Detail Aktuality

29.01.2020

Zápis dětí do 1. třídy

viz příloha

Detail Aktuality